Your message has been sent, you will be contacted soon
"MIARKA" Zespół Szkół Ogólnokształcących w Żorach I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Karola Miarki  Technikum nr 4 Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Karola Miarki

Call Me Now!

Zamknij

Rok szkolny 2003/2004

Wymiana polsko-czeska odbyła się w czerwcu 2004 roku. Przyjechali do nas uczniowie ze szkoły w Orlovej. Młodzież z Czech przyjechała do nas około godziny 10:00. Zaraz po ich przyjeździe odbyły się przydziały ,a gdy wszyscy znali już swoich czeskich partnerów wsiedliśmy wszyscy razem do autobusu i pojechaliśmy do lasu na strzelnicę, gdzie miały się odbyć biegi na orientację. Po skończonych zawodach a raczej zabawie bo wszyscy świetnie się bawiliśmy, pojechaliśmy do ośrodka Szybiarz w Woszczycach, gdzie zjedliśmy obiad, a następnie miały miejsce międzynarodowe gry i zabawy.

Pod wieczór każdy wziął swojego czeskiego partnera do domu by spędzić czas z rodziną. Następnego dnia rano pojechaliśmy razem w góry, gdzie odwiedziliśmy mini ogród zoologiczny i wyjechaliśmy kolejką na Czantorię. Po powrocie odbyło się pełne wzruszeń pożegnanie i każda z grup pojechała do domu.

Wymiana była dla nas bardzo ciekawym doświadczeniem, poznaliśmy wiele nowych przyjaciół i mamy nadzieje, że będziemy utrzymywać ze sobą kontakt.

Fionka&kleo

Print Friendly, PDF & Email