"MIARKA" Zespół Szkół Ogólnokształcących w Żorach I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Karola Miarki  Technikum nr 4 Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Karola Miarki

Call Me Now!

Zamknij

PATRYCJA KAPEK- CZWARTA W MISTRZOSTWACH POLSKI W TENISIE STOŁOWYM

2015-04-27 0:00

W dniach 24-25.04.2015r. w Bydgoszczy zostały rozegrane II INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W TENISIE STOŁOWYM. Nasze liceum reprezentowała Patrycja Kapek z kl.2b,która po zaciętej walce zajęła IV miejsce w MISTRZOSTWACH POLSKI.Jest to wielki sukces w tenisie stołowym w historii naszej szkoły.GRATULACJE!!!Opiekun:Izabela Fijałkowska.

Mistrzowie Żor w piłce nożnej szkół ponadgimnazjalnych.

2015-04-20 11:5816.04.2015 reprezentacja liceum w piłce nożnej wygrała miejskie zawody w piłce nożnej. Mistrzowski skład tworzyli: Tide Grzegorz, Kalita Adrian, Krymiec Damian, Witoszek Rafał, Gajek Daniel, Wawoczny MAriusz, Marcisz Jacek, Hupka Filip, Pitrasz Paweł.Opiekun Łukasz Kuś. Nasza drużyna będzie reprezentowała miasto Żory na zawodach rejonowych. Powodzenia.

NASI SIATKARZE Z GIMNAZJUM WICEMISTRZAMI REJONU

2015-04-19 22:30Dnia 16.04.2015 zostały rozegrane Rejonowe Zawody Piłki Siatkowej Chłopców Szkół Gimnazjalnych. Uczniowie, którzy reprezentowali naszą szkołę zmierzyli się z mistrzami z Rybnika. Są nimi:Kacper Stępień III a, Rafał Noga III a, Kamil Gabryś III a, Grzegorz Jurczyk III a, Rafał Benisz III a, Piotr Pacler III a, Michał Truszkowski III c, Wojciech Lewandowski III c, Paweł Wójcik III a, Konrad Waleczek III c.Gratulujemy II miejsca. Opiekun: Monika Chromik

Wicemistrzowie Żor w piłce nożnej szkół gimnazjalnych!

2015-04-17 9:38

31.03 reprezentacja naszego gimnazjum zajęła drugie miejsce w Miejskich zawodach piłki nożnej chłopców szkół gimnazjalnych. Naszą szkołę reprezentowali: Jurczyk Grzegorz, Gabryś Kamil, Benisz Rafał, Pacler Piotr, Truszkowski Michał, Guziuk Dawid, Jeżewski Filip, Szymczak Ariel, Witosz Kacper, Dzida Łukasz, Sztachelek Łukasz, Benisz Michał, Pytlik Marcin, Kapusta Jakub. Opiekun: Łukasz Kuś

WICEMISTRZYNIE REJONU

2015-03-26 22:46Dnia 19.03.2015r. w Rybniku został rozegrany Rejonowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych.Nasze liceum reprezentowały:Karolina Kęsik 3a, Klaudia Michalik 3b, Marta Sładczyk 3d, Klaudia Salomon 3d,Agnieszka Winkler 2a, Zofia Zdeb 1e, Sylwia Poloczek 1e, Oliwia Zalewa 1c. Zespół dziewcząt po zaciętej walce zdobył 2 miejsce i możemy być dumni ze srebrnego medalu w rejonie. Gratulacje!!! Opiekun: Izabela Fijałkowska

ZŁOTO W PŁYWANIU DLA LICEALISTÓW

2015-03-11 23:35I LO im.K.Miarki zdobyło I miejsce na Miejskich Zawodach Pływackich Szkół Ponadgimnazjalnych, które odbyły się 27.02.2015r w Żorach. W konkurencjach indywidualnych rozegranych na dystansie 50m nasi uczniowie zdobyli następujące sukcesy: 1) w stylu klasycznym -I miejsce Klaudia Woryna kl.2b i Mateusz Gwóżdż kl.1a, III miejsce -Paweł Heesch kl.2d, 2) w stylu dowolnym -I miejsce Anna Stefaniak 3d i Grzegorz Tide 3b,III miejsce-Natalia Wańczura 2d, 3) w stylu grzbietowym -I miejsce Monika Kwiatkowska 2a i Jacek Marcisz 2b,-III miejsce Paweł Orszulik 1a, 4) w stylu motylkowym -I miejsce Hanna Stencel 2c,-II miejsce Natalia Kilińska 2c,-III miejsce Krzysztof Tide 2b.O punkty dla całej drużyny walczyli również:Maria Malec 2a,Zuzanna Kędzierska 3a, Aleksander Smolarek 2c ,Oskar Filak 2b i Bartosz Szczepaniak 2b. W sztafecie na dystansie 4×50 m w stylu dowolnym zespół naszych dziewczat zajął- I miejsce, a chłopców -II miejsce. W sztafecie na dystansie 4x50m w stylu zmiennym :dziewczęta-I miejsce,chłopcy-II miejsce. WIELKIE GRATULACJE!!! Opiekun:Izabela Fijałkowska

ZŁOTO DLA SIATKAREK Z LICEUM PO RAZ TRZECI

2015-03-05 22:33

145_0

Dnia 26.02.2015r. na hali sportowej w Żorach został rozegrany Miejski Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych.Nasze liceum reprezentowały:Karolina Kęsik 3a, Martyna Dżwigoł 3a, Klaudia Michalik 3b, Paulina Garbocz 3b,Marta Sładczyk 3d,Klaudia Salomon 3d, Agnieszka Winkler 2a, Zofia Zdeb 1e, Sylwia Polok 1e, Oliwia Zalewa 1c, Maria Hegemann 1d i Hanna Bielas 1a. Zespół dziewcząt zdobył po raz trzeci 1 miejsce i awansował do zawodów rejonowych.WIELKIE GRATULACJE!!! Opiekun: Izabela Fijałkowska.

Wielki Sukces Pływaków z Gimnazjum !!!!!!

2015-03-03 0:39

144_0

Dnia 27.02.2015 odbyły się Mistrzostwa Żor w Pływaniu Szkół Gimnazjalnych. Uczniowie reprezentujący nasze gimnazjum rywalizowało w następujących dystansach: *50m stylem dowolnym-Julia Nasiadka IIId-IIIm, Wiktoria Weisman IId-IVm,Piotr Mordak Ia- IIm,Adam Mordak IIa-Vm *50m stylem klasycznym-Agata Trojnar Id-Im, Karolina Wolniaczyk IIIa-IVm, Marcin Wiśniarz IId-IIm, Dawid Guziuk IIIb-IVm *50m stylem grzbietowym-Karolina Ziaja IIId-IIm, Marta Łyp IId-IIIm,Karol Małysz IIa-IIm, *50m stylem motylkowym-Anna Zaręba IIc-IIm, Filip Mędrala IIIa-IIIm *100m stylem dowolnym-Sebastian Baciński IIId-IIm, Filip Tlatlik IIIa-IIIm *100m stylem klasycznym-Mateusz Antoń Ib-IIIm. Uczniowie rywalizowali również w sztafetach 8x50m stylem dowolnym i zarówno dziewczęta (Wiktoria Kuczera, Wiktoria Weisman, Julia Han, Julia Nasiadka, Karolina Ziaja, Karolina Wolniaczyk, Anna Zaręba, Agata Trojnar) jak i chłopcy (Sebastian Baciński, Karol Małysz, Adam Mordak, Piotr Mordak, Filip Mędrala, Filip Tlatlik, Dawid Guziuk, Marcin Wiśniarz) zajęli II miejsce. Suma wszystkich osiągniętych wyników dała Gimnazjum nr 1 -II miejsce. Wielka wola walki i wielkie serce naszych młodych pływaków spowodowała,iż ulegliśmy jedynie Gimnazjum nr 4 (posiadające klasę sportową z pływania). WSZYSTKIM serdecznie GRATULUJEMY!!!!. Opiekun: Monika Chromik

NASZE SIATKARKI Z GIMNAZJUM ZDOBYŁY II MIEJSCE

2015-01-25 23:20

143_0

Dnia 15.01.2015 na Hali Sportowej w Żorach odbyły się Miejskie Zawody Piłki Siatkowej Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych. W zawodach uczestniczyło pięć zespołów. Nasze dziewczyny przy wielkim dopingu kibiców walczyły dzielnie i z wielkim sercem i uległy jedynie zespołowi z Gimnazjum nr 2.Naszą szkołę reprezentowały: Paulina Dopieralska II d, Marta Formela III d, Julia Han III d, Marta Sonek II a, Sandra Wiencek II a, Natalia Król II a, Klaudia Krutyło II a, Karolina Brzęczek II d, Klaudia Duszka II d, Karolina Kępka I b. Wszystkim GRATULUJEMY.

III miejsce w koszykówce dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych

2015-01-23 8:41

142_0

Drużyna dziewcząt LO 19.12.2014 wywalczyła III miejsce w miejskich zawodach koszykówki. W reprezentacji naszej szkoły wystąpiły: Winkler Iwona, Winkler Agnieszka, Krzysteczko Monika, Klimek Karolina,Śliwa Natalia, Rozkosz Dominika, Pope Marta, Nogły Weronika, Salik Dominika i Wolak Alicja.Serdecznie gratulujemy.