Your message has been sent, you will be contacted soon
"MIARKA" Zespół Szkół Ogólnokształcących w Żorach I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Karola Miarki  Technikum nr 4 Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Karola Miarki

Call Me Now!

Zamknij
Strona główna » Aktualości » Nasz Jubileusz

Nasz Jubileusz

W 2017 roku najstarsze żorskie liceum obchodzi jubileusz 95- lecia, mija także 90 lat od nadania szkole imienia Karola Miarki. Zapraszamy wszystkich do wspólnego świętowania.

Obchody jubileuszu rozpoczynamy w piątek  15 września 2017r. o godz. 11.00 Mszą św. w kościele św. Ap. Filipa i Jakuba, a o godzinie 12.15  na żorskiej „Scenie Na Starówce” odbędzie się uroczysta akademia jubileuszowa.

W sobotę 16 września w I Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Karola Miarki w Żorach odbędzie się festyn rocznicowy.

W godzinach od 15.00 do 18.00 spotykamy się na terenie boiska szkolnego, małej i dużej sali gimnastycznej oraz klasopracowni, które w tym czasie przeobrażą się w przytulne kawiarenki- miejsca spotkań absolwentów.

Jak co roku warunkiem uczestnictwa w festynie jest zakup biletu wstępu w cenie 3 złotych. Bilet wstępu jest równocześnie losem na loterii fantowej. Każdemu losowi przypisany jest fant – upominek, a o godz. 18:00 losujemy nagrodę główną.

Do zobaczenia!

 

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email