KOMUNIKATY DYREKCJI:


Komunikat dotyczy 10 paź 2019. ZDJĘCIAZapraszam przewodniczących klas (lub inne odpowiedzialne osoby, które potrafią liczyć, zbierać pieniądze i sprawnie się z nich rozliczyć) do sekretariatu po odbiór zdjęć.
Wicedyrektor: B.Perenc, 9 paź 2019 o 13:50

Komunikat dotyczy 11 paź 2019. Mapa tożsamościW ramach Europejskich Dni Dziedzictwa i projektu "Mapa Tożsamości" 1cN pod opieką p. A. Kraińskiej uczestniczy w następujących przedsięwzięciach:
W piątek 11.10 - od 4 do 8 lekcji - zajęcia w MOKu
W czwartek 17.10 - 7,8 lekcja - storytelling
W poniedziałek 21.10 - 1,2 lekcja - warsztaty z emisji głosu - sala 26Wicedyrektor: B.Perenc, 9 paź 2019 o 12:28

Komunikat dotyczy 17 paź 2019. Komunikaty na czwartekKlasa 1cN na 7 i 8 lekcji uczestniczy w warsztatach storytelling w sali 10. Na 7 lekcji klasa jest pod opieką p. Platy, na 8 lekcji - p. Kraińskiej.

klasy 3f i 3b na 4 lekcji uczestniczą w zajęciach z pracownikami banku na temat cyberprzestępczości w bankowości. Zajęcia odbędą się w sali 12, opiekę sprawuje p. Chromik

Klasa 3f na 2 i 3 lekcji pisze w sali 40 zadanie klasowe z języka polskiego. Proszę 1aNT i p. Plata o przejście na 3. lekcji z sali 40 do 13Wicedyrektor: B.Perenc, dzisiaj o 13:33

Komunikat dotyczy 18 paź 2019. Dyżur psychologaPrzypominamy, że z pomocy psychologicznej można skorzystać codziennie u naszych pedagogów szkolnych - p. Renaty Gibas i p. Liliany Marcisz oraz psychologa - p. Joanny Jaróżek w godzinach ich pracy.

Kolejny dyżur psychologa z Poradni Psychychologiczno-Pedagogicznej - p.Katarzyny Liszki - Holeczek zaplanowany jest na piątek 18 października. (8.00 - 12.00)

Zapraszamy zainteresowanych uczniów, rodziców i nauczycieli do kontaktu indywidualnego.

Wicedyrektor: B.Perenc, 6 wrz 2019 o 13:01


Inf. o zast.
Zastępstwa w dniu 17.10.2019 czwartek
BARBARA BARGLIK
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 nie 1a, 1b - Uczn przych później      
2 nie 1cN, 1dN - Uczn przych później      
3 nie 2a, 2d - j.niemiecki, 47 B. PERENC    
4 nie 2e, 2c - j.niemiecki, 47 B. PERENC    
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi podpis
0 P2PC M. MENŻYK    
2 P2PC B. KOSIOR    
         
MARIUSZ GĘBAROWSKI
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 1 AT(2) - Uczn przych później      
4 2 A(1) - r_informat., 37 Ł. ŚLOSAREK    
5 2 A(1) - r_informat., 37 Ł. ŚLOSAREK    
6 3 A(2) - r_informat., 37 A. SŁOWIK    
7 1 ANT(2) - termodynam., 23 K. ZAPOROWSKA    
         
MAŁGORZATA GOLAN
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 fr 1a,b,c,d,e - Uczn przych później      
2 fr 1aN, 1cN, 1dN, 1eN - Uczn przych później      
3 3 B - wf, sg1 J. FORMELA    
4 fr 2c, 2e - j.francuski, 26 O. MARCINIAK zamiast 1cN na 8l  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi podpis
2 SALA J. FORMELA    
3 SALA J. FORMELA    
         
AGATA MICHAŁEK-TELEGA
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 1 BN - geografia, 10 J. LOJZA    
4 3 B - Zł gr   wykład z 3f  
5 1 DN - geografia, 28 H. OLEŚ    
6 2 C - u_przyroda, 23 E. KLEMENS    
7 3 C - u_przyroda, 31 G. ŻURKOWSKA    
         
HANNA MROZEK-GRANIECZNY
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 2 A(2) - j.angielski, 12 B. ŻURKOWSKA    
2 2 A(2) - j.angielski, 12 J. WOŚ    
3 1 CN(2) - j.angielski, 12 B. KURZEJA    
5 3 E(1) - Zł gr   s 30  
6 3 E(1) - j.angielski, 47 I. TLOŁKA    
7 ang 1aN, 1bN - j.angielski, 47 I. TLOŁKA    
8 ang 1aN, 1bN - j.angielski, 47 I. TLOŁKA    
         
MARIOLA OLEŚ
lekcja opis zastępca uwagi podpis
5 3 F(2) - r_geografia, 10 O. CANNIZZO geo zad  
6 1 ANT(2) - geologia, 10 Ł. KUŚ    
7 1 CN - geografia, 10 B. PLATA storytelling  
8 1 B - zaj. z wych., 13 B. SZULIK-SILKA s 13  
9 1 AT(2) - Uczn zwoln do domu      
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi podpis
8 PAS      
         
WOJCIECH OLEŚ
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 3 G - j.angielski, 33 I. TLOŁKA    
3 3 G - j.angielski, 33 I. TLOŁKA    
5 3 D(1) - j.angielski, 33 G. ŻURKOWSKA    
6 1 B(1) - j.angielski, 33 B. ŻURKOWSKA    
7 1 B(1) - j.angielski, 33 M. CHROMIK    
8 1 DN(2) - Uczn zwoln do domu      
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi podpis
6 P2PC Ł. ŚLOSAREK    
7 P1PC H. OLEŚ    
         
BEATA PASIERBEK
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 1 CN(1) - j.angielski, 30 J. WOŚ    
4 1 D(1) - j.angielski, 30 J. WOŚ    
5 ang 3b, 3c - j.angielski, 30 L. WYSZYŃSKA i 3e  
6 ang 3b, 3c - j.angielski, 30 O. MARCINIAK    
7 1 A(1) - j.angielski, 30 J. FORMELA    
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi podpis
2 PAP J. WOŚ    
7 PAP B. PLATA    
         
RENATA ROSENSTRAUCH
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 3 F - j.polski, 13 M. CHROMIK zad klas c.d s 40  
4 3 F - j.polski, 13 M. CHROMIK cyberprzestępczość  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi podpis
4 PAS O. MARCINIAK    
         
JOANNA Żarczyńska-Jędrzejczyk
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 3 F - matematyka, 40 M. CHROMIK zad klas pol na port  
3 2 AT - matematyka, 22 A. HERMAN    
4 2 AT - matematyka, 22 D. ZAZULAK    
5 3 G - matematyka, 22 E. KLEMENS pol  
6 3 G - matematyka, 22 M. WIECZOREK    
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi podpis
3 P1L M. GANCARCZYK-GOLA    
4 PAL A. SŁOWIK    
5 SKL J. WOŚ    
         
MARIOLA ŻUR-KAWAŁEK
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 2 AT(1) - j.niemiecki, 10 E. POZNAŃSKA    
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi podpis
1 PAS I. TLOŁKA    
2 PAS I. TLOŁKA    
Przygotowano za pomocą programu firmy VULCAN