Opis wymagań do konkursów o tytuł Bezbłędnego Miarkowicza i Mistrza Mowy Polskiej w zakładce Pobierz zadania.Konkursy
Tegoroczny Tydzień Kultury odbędzie się tuż po feriach i będzie trwał przez cały tydzień- od 31 stycznia do 4 lutego 2011 roku. Klasy, które zgłosiły się do uczestnictwa w imprezach, będą mogły wziąć udział w:

pokazie mody i sportu starożytnego, w konkursie na inscenizację tekstów starożytnych.Proponujemy również wykład na temat malarstwa polskiego,seans w akademii filmowej oraz zwiedzanie żywych muzeów, wyposażonych przez uczniów naszej szkoły. Być może odbędą się również warsztaty tańca żydowskiego oraz spotkanie z ks. prof. Józefem Szymikiem.
Oprócz tego będziecie się zmagać w konkursach- mitologicznym, religijnym, w konkursie fotograficznym oraz w konkursie na plakat, w konkursie o tytuł Bezbłędnego Miarkowicza i Mistrza Mowy Polskiej.Wszystkim uczestnikom zapewniamy prestiż w szkole, dyplomy oraz drobne nagrody rzeczowe . Regulaminy konkursów oraz zakres materiału obowiązującego do danego konkursu znajdziecie na naszej stronie internetowej już od piątku- 7 stycznia- w zakładce :
POBIERZ ZADANIA.KONKURSY
W czasie tygodnia zorganizujemy również akcję honorowego krwiodawstwa, prosimy więc pełnoletnich uczniów klas trzecich o wzięcie w niej udziału .