To już 15 raz młodzież naszej szkoły gościła z wizytą w MOPS-ie! Brawa za wytrwałość dla opiekunów, pani Jolanty Drożdż i Jadwigi Formeli. W tym roku klasa 1d i 1a przygotowały tradycyjne przedstawienie, które corocznie wywołuje usmiech i łzy wzruszenia na twarzach pensjonariuszy. Zaangażowanie i pomysłowość młodzieży owocuje nie tylko przedstawieniami, ale także drobnymi upominkami z artykułami potrzebnymi pensjonariuszom, na które fundusze zebrali uczniowie z 2b. Jak co roku w akcję włączają się sponsorzy i rodzice. Cieszy aktywność nowych roczników naszych uczniów (1dg), a także ich rodziców. Dziękujemy wszystkim serdecznie, a szczególnie naszym nauczycielom, którzy od 15 lat tak wytrwale wspierają potrzebujących MOPS-u, czyli pomysłodawczyni i organizatorowi szkolnemu akcji, pani Jolancie Drożdż i Jadwidze Formeli. Życzymy tak wielkiego serca na następne lata.

1117_0 1117_1 1117_2 1117_3 1117_4 1117_5