20161209_133110    Z radością informujemy, że 9 grudnia 2016 r. została podpisana umowa o współpracy z Uniwersytetem Ekonomicznym w Katowicach. Umowę podpisali – Prorektor ds. Edukacji i Internacjonalizacji – prof. dr hab. Sławomir Smyczek oraz dyrektor szkoły – mgr Urszula Machalica.

W spotkaniu inaugurującym wspólne działania uczestniczyli Dziekan Wydziału Biznesu, Finansów i Administracji – dr inż. Tomasz Zieliński, dr Ewa Wójcik z Wydziału Biznesu, Finansów i Administracji, dr Piotr Hanus z Katedry Logistyki Ekonomicznej, Naczelnik Wydziału Edukacji – pani mgr Bożena Dąbrowska, dyrektor szkoły – mgr Urszula Machalica, wicedyrektor  – mgr Jolanta Górska, opiekunka Samorządu Uczniowskiego, nauczycielka geografii i wychowania fizycznego – mgr Mariola Oleś oraz przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego – Alicja Wolak.

W ramach umowy uczniowie i nauczyciele będą mogli uczestniczyć w wykładach, programach edukacji ekonomicznej, zajęciach edukacyjnych na uczelni i w szkole, programach i badaniach kół naukowych, pracach zespołów artystycznych, wydarzeniach i imprezach organizowanych przez Uniwersytet.

Mamy nadzieję, że obudzimy ducha ekonomisty w naszych uczniach !