W czwartek, 11 maja 2017, uczniowie klas 1bg i 2eg brali udział w warsztatach językowych w Goethe Institut oraz Instytut Cervantesa w Krakowie, podczas których pogłębili swoją wiedzę o krajach języków jakich się uczą na poziomie rozszerzonym oraz uczestniczyli w zajęciach z nativ speaker’em.
Zajęcia bardzo podobały się uczniom, a wielu z nich wykazało się bardzo dobrymi umiejętnościami z języka niemieckiego i wiedzą o Hiszpanii. Mamy nadzieję na kolejne zajęcia w kolejnym roku szkolnym.
Po zajęciach językowych był czas na samodzielne zwiedzanie Krakowa i udział w grze miejskiej – Quest o Krakowie, który wygrały wspólnie działające dwie grupy z 1bg w składzie: Ania, Milena, Oliwia, Janek, Oliwer, Weronika i Damian. Gratulacje !
Pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział i gratulujemy wytrwałości w poszukiwaniach.