Drodzy Rodzice!
MIARKA ma szansę uzyskać dodatkowe pieniądze z Budżetu Obywatelskiego na zagospodarowanie terenu za boiskiem szkolnym! Jest szansa na pozyskanie aż 250.000 złotych. Z inicjatywy mieszkanek Żor, pań Joanny Kisielewskiej i Anny Nowackiej, został złożony projekt miejski nr 002 –  ŻORSKI OGRÓD SPOŁECZNOŚCIOWY, który przewiduje stworzenie OGRODU SPOŁECZNOŚCIOWEGO ze strefą odpoczynku za naszym boiskiem szkolnym. Na ten projekt może zagłosować każde dziecko i każdy dorosły mieszkający w Żorach! Zachęcamy do głosowania.
Każdy żorzanin ma 2 głosy: na jeden projekt ogólnomiejski oraz jeden na projekt ze swojej dzielnicy (nie konkurują one ze sobą).
Np. mieszkaniec dzielnicy KORFANTEGO może zagłosować zarówno na projekt ogólnomiejski – np. „Żorski Ogród Społecznościowy”, jak i na projekt ze swojej dzielnicy.
Głosowanie przedłużono do 20. listopada włącznie do godziny 15:30.
Można głosować papierowo w urzędach miasta (na parterze) oraz zagłosować przez internet, po zarejestrowaniu się na platformie.
Przydatne linki:
Wydarzenie na Facebooku: 
 https://www.facebook.com/events/2490794917635021/  
Projekt ogólnomiejski „Żorski Ogród Społecznościowy” (pierwotnie planowana lokalizacja zostanie zmieniona na MIARKĘ): http://bit.ly/OGROD-Projekt-nr-002
Instrukcja głosowania: 
http://bit.ly/ZBO-INSTRUKCJA-GLOSOWANIA

Filmik – jak zagłosować online: http://bit.ly/FILMIK-JAK-ZAGLOSOWAC-ONLINE  

AUDYCJA o Ogrodzie Społecznościowym jest już do odsłuchania tutaj:

https://radiozory.pl/archiwum/346/zorski-wywiad-specjalny-zorski-ogrod-spolecznosciowy