W czwartek 5 grudnia jak co roku uczniowie liceum i technikum wyjechali na 1-dniową wycieczkę do Wiednia na Jarmark Bożonarodzeniowy,
Zwiedzliliśmy min: pałac Schönbrunn, Muzeum Historii Sztuki i stare miasto wraz z miejscowym przewodnikiem. Na koniec, już po zmroku najważniejsze : Jarmark Bożonarodzeniowy przy ratuszu – uznany w tym roku przez amerykańską stację CNN Travel za najpiękniejszy na świecie ! Było warto. 








