W pięknej scenerii przyrody i przy idealnej pogodzie klasa IIIA LO wzięła udział w spływie kajakowym rzeką Rudą. Lekki nurt rzeki sprzyjał podziwianiu malowniczych widoków, jednak pokonanie całej trasy wymagało również sporo wysiłku i zaangażowania podczas wiosłowania. Uczestnicy świetnie poradzili sobie z wyzwaniem, wykazując się wytrwałością, współpracą i dobrym humorem. Po aktywnie spędzonym czasie na wodzie przyszedł moment na zasłużony relaks. Na zakończenie spływu odbyło się ognisko, podczas którego wszyscy mogli odpocząć i upiec kiełbaski. To był dzień pełen sportowych emocji, integracji oraz niezapomnianych wrażeń.








