Miło nam poinformować, że w konkursie na logo szkoły z okazji „100 – lecia Miarki” zwyciężyła Wiktoria Ucher z klasy 3C.  Za wygraną w konkursie Wiktoria otrzymała bon podarunkowy do wykorzystania w sieci Empik. Do konkursu zostało zgłoszonych wiele prac naszych uczniów m.in. Aleksandry Gaciek, Amelii Jakuszewskiej, Anny Jowsy, Bartłomieja Krzowskiego, Darii Jantoń, Marty Kani, Olafa Zawadzkiego, Wiktorii Ucher. Komisja konkursowa po wielu spotkaniach, przeanalizowania prac pod względem wymogów konkursu zdecydowała o wyborze zwycięskiej pracy Wiktorii. Nowo logo wkrótce zostanie udostępnione na stronie szkoły i będzie obowiązywało przez cały rok jubileuszu naszego liceum. Serdecznie gratulujemy talentu wszystkim, którzy zgłosili prace na konkurs. Doceniamy Wasz wkład pracy, wysiłek i czas poświęcony na przygotowanie pracy konkursowej. Gratulacje dla Wiktorii!!!