Drodzy absolwenci!

Bardzo serdecznie dziękujemy za zgłoszenia na zjazd absolwentów, który zostanie zorganizowany w ramach obchodów 100-lecia szkoły. Z niektórych roczników i klas zgłosiło się wiele osób, z innych -nieliczni przedstawiciele. Codziennie docierają nowe listy chętnych. W związku z tym, że sytuacja jest dynamiczna, ostateczny harmonogram zostanie przygotowany i opublikowany 20 października. Informacji należy szukać na stronie internetowej w zakładce jubileusz oraz na szkolnym fb. Jeśli okaże się, że grupa zbierze się dopiero podczas festynu, wówczas można to zgłosić do specjalnego zespołu zadaniowego, dyżurującego na I i II piętrze budynku. Zespół zorganizuje spotkanie.

Jeżeli ktoś z Państwa nie odnajdzie się na harmonogramie, to znaczy, że liczba zgłoszeń z klasy jest niewielka(1-3 osoby). Można wtedy przyłączyć się indywidualnie do innych klas.

Wszystkich serdecznie zapraszamy na spotkania do szkoły. Zapewne uda nam się rozpoznać, powspominać i zwiedzić „stare-nowe” klasy, poprzeglądać kroniki, zobaczyć wystawy, wpisać się do Księgi Pamiątkowej……

Powróćmy do czasów młodości, radości i nadziei!

Do zobaczenia w Miarce!